Participativní portál

Počítáme s vámi
Participativní portál městské části Praha-Čakovice

Vyberte nejlepší projekty!

K hlasování je nutné získat přístupový kód, který vám bezplatně pošleme pomocí SMS služby na váš mobilní telefon. Telefonní číslo použijeme pouze k odeslání kódu a k ověření, že z telefonu se hlasuje pouze jednou.  Odesláním svého telefonního čísla souhlasíte se zpracováním osobních údajů, jak je uvedeno v Podmínkách použití, zpracování a ochrany osobních údajů.

HLASOVÁNÍ BYLO UKONČENO. VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE
Pingpongový stůl
Doplnění herních prvků na dětské hřiště Miškovice
Popis názvu ulic v Sídlišti Čakovice
Stolní skatepark pro fingerboardy
Kuličková dráha
Sedací vaky
Stolní fotbálek
Oprava třeboradického křížku
Cvičební prvek v ul. Svěceného
Oprava hřiště a nové trampolíny ve vnitrobloku v Miškovicích
Oprava zvoničky a křížku v Miškovicích
Návratový box pro knihy

Vaše telefonní číslo

Zadejte 9 číslic Vašeho mobilního telefonního čísla

Otázky a odpovědi

Nedostali jste kód k hlasování? Napište nám pomocí tohoto formuláře.

Můžete hlasovat nejméně pro dva a nejvýše pro tři projekty. Pokud si vyberete tři projekty, můžete udělit i jeden záporný hlas.

Na závěr hlasování prosím vyplňte několik demografických údajů.
Všechny poskytnuté informace jsou anonymní, nebude je možné přiřadit k telefonnímu číslu a neobsahují žádné osobní údaje. Telefonní číslo použijeme pouze k ověření, že z telefonního čísla se hlasuje pouze jednou.

Výsledky hlasování budou zveřejněny bezprostředně po skončení hlasování 31. května 2020. Výsledky představíme na veřejném setkání navrhovatelů a občanů městské části a zveřejníme na webových stránkách. Pokud chcete být informováni o výsledcích, registrujte svoji emailovou adresu v tomto formuláři.

Nápověda

U každému projektu jsou uvedeny podrobné informace přímo dostupné z hlasovací aplikace. 
Seznam všech projektů, které postoupily do hlasování najdete
zde.

Každý občan může hlasovat pouze jednou. K ověření slouží mobilní telefon, na který při registraci přijde kód nutný pro pokračování v hlasování.
Kód bude zaslán po vyplnění telefonního čísla na této stránce. Následně obdržíte SMS zprávu s kódem a dobou jeho platnosti.
Po hlasování není možné získat na stejné telefonní číslo nový kód. Rovněž během platnosti kódu nebude na stejné telefonní číslo zaslán nový kód.
Pokud hlasování v dané lhůtě nestihnete, můžete opakovaně požádat o přidělení nového kódu. Pokud ani tento kód nevyužijete, nebude již možné toto telefonní číslo k zaslání kódu využít.
V případě problémů s přidělením kódu použijte k zaslání dotazu formulář na stránce Kontakty. Obrátíme se na vás prostřednictvím emailu.

Hlasování probíhá ve webové aplikaci po ověření správnosti přiděleného kódu, který vám přijde prostřednictvím SMS zprávy.
Ovládání aplikace:

  • kliknutím na název projektu rozbalíte podrobné informace
  • opětovným kliknutím informační okno uzavřete
  • dvojklikem v oblasti podrobných informací blok uzavřete
  • hlasování probíhá kliknutím na žlutou značku u názvu každého projektu

Na horní liště jsou uvedeny aktuální informace o počtu zvolených položek.  Ve spodní části obrazovky jsou umístěna tlačítka Další a Předchozí, pomocí kterých můžete postupovat nebo se vrátit k již vybraným projektům v předchozích krocích.

Projekty jsou v každém kroku zobrazeny v náhodném pořadí, pokud se vrátíte zpět, vybrané položky naleznete na jiném místě.