Sdílet

Hlasujte pro nejlepší návrhy participativního rozpočtu

Aktuality

Participativní rozpočet je skvělá příležitost, jak mohou obyvatelé přímo ovlivnit investice ve své městské části. Místo pouhého sledování změn můžete vzít věci do vlastních rukou a hlasováním podpořit projekty, které se vám líbí. A teď máte tu možnost! Hlasování pro projekty, které postoupily do finále, je otevřeno a čeká na vaše hlasy.

Postoupilo 10 nejlepších návrhů, které byly vybrány z mnoha skvělých nápadů. Teď je na vás, abyste vybrali ty nejlepší z nich. Každý z vás má k dispozici minimálně 2 a maximálně 3 hlasy, které může rozdělit mezi své oblíbené projekty. Kliknutím na níže uvedený odkaz [zde bude vložen přehled všech návrhů] se dostanete k podrobnému seznamu všech návrhů, které můžete podpořit.

Abyste mohli hlasovat, potřebujete pouze mobilní telefon. Po registraci vám bude zaslán hlasovací kód, který vám umožní zapojit se do hlasování. Tento proces je rychlý a jednoduchý, takže si nenechte ujít šanci vyjádřit svůj názor a ovlivnit budoucnost svého města.

Hlasování probíhá od 1. do 31. května. Máte celý měsíc na to, abyste vybrali projekty, které si podle vás zaslouží podporu. Neváhejte a zapojte se! S každým hlasem přispíváte k tomu, aby vaše město bylo místem, kde se vám bude žít ještě lépe.

Přidejte se k nám a hlasujte pro své favority. Chceme slyšet váš hlas!