Sdílet

Poslední příležitost: Podávání návrhů do participativního rozpočtu MČ Praha-Čakovice

Čas letí a s ním i šance ovlivnit, jak bude vaše městská část vypadat v nadcházejícím roce. Participativní rozpočet MČ Praha-Čakovice představuje jedinečnou možnost, jak se aktivně zapojit do rozhodování o alokaci finančních prostředků a prioritách ve veřejném prostoru. Nicméně, jak říkají, všechno dobré jednou končí, a tak i letošní kolo podávání návrhů do participativního rozpočtu se blíží ke svému závěru.

Už jen do 12. dubna!

Připravte se, v pátek 12. dubna 2024, v půlnoci, uzavře MČ Praha-Čakovice možnost podávání návrhů. Tento den je tedy posledním termínem, kdy můžete předložit své myšlenky, nápady a projekty, které by podle vás měly být financovány z městského rozpočtu.

Jak to funguje?

Pokud jste ještě nezúčastněni, neváhejte! Proces je jednoduchý. Stačí navštívit naše webové stránky pocitamesvami.cz a spustit tento registrační formulář. Zde najdete veškeré informace o tom, jak předložit své návrhy. Fantazii se meze nekladou!

Proč se zapojit?

Zapojení do participativního rozpočtu má několik výhod. Zaprvé, máte možnost ovlivnit, jak jsou veřejné finanční prostředky využívány, a tím přispět k rozvoji vaší městské části. Za druhé, účastníte se demokratického procesu, který posiluje občanskou společnost a dává občanům hlas v rozhodování. A konečně, můžete vidět své nápady a projekty realizovány a přispět k lepšímu prostředí pro vás a vaše sousedy.

Podáním návrhů práce občanů nekončí!

Pokud už jste podali své návrhy, nezapomeňte se zúčastnit i fáze hlasování, která bude následovat. Podpora vašich návrhů může být klíčová pro to, aby se staly realitou. Ale napsat pár známým, aby podpořili v hlasování váš projekt, je přeci tak snadné!

Takže neváhejte a využijte tuto poslední příležitost k tomu, abyste ovlivnili budoucnost vaší městské části. Podávání návrhů do participativního rozpočtu MČ Praha-Čakovice končí tento týden v pátek 12. dubna 2024, a to v půlnoci. Buďte s námi a mějte svůj hlas v tom, co se děje kolem vás!