Aktivity návrhu

22. 4. 2024: Florbalové hokejky a volejbalové míče – kontrola návrhu včetně kontroly proveditelnosti

Návrh splňuje pravidla participativního rozpočtu pro rok 2024 a je postoupil do závěrečného hlasování občanů.

FLORBALOVÉ HOKEJKY A VOLEJBALOVÉ MÍČE

Projekt „FLORBALOVÉ HOKEJKY A VOLEJBALOVÉ MÍČE“ reaguje na současný nedostatek kvalitního vybavení pro tělesnou výchovu a sportovní aktivity ve škole. V současnosti se často vyskytuje nedostatek florbalek, některé jsou ve špatném stavu, což omezuje kvalitu sportovních aktivit. Navíc, když děti reprezentují školu, nemají možnost půjčit si kvalitní školní florbaly.

Plánovaná budoucnost tohoto projektu zahrnuje zajištění dostatku kvalitního florbalového vybavení pro školu. To zahrnuje dostatečný počet florbalek, které budou vhodné jak pro praváky, tak pro leváky, a které budou ve vyhovujícím stavu. Dále by měly být k dispozici kvalitní florbalové hokejky, které budou k dispozici pro reprezentaci školy a umožní žákům používat vybavení odpovídající jejich potřebám a schopnostem.

Kromě toho by měly být k dispozici také volejbalové míče s atraktivním designem, který bude pro žáky přitažlivý a zábavný. Tento vtipný design by mohl motivovat děti k většímu zapojení do sportovních aktivit a zvýšit jejich radost ze hry. Tímto způsobem by se mohla zvýšit motivace žáků k aktivnímu životnímu stylu a ke sportovním aktivitám, což přispěje k jejich fyzickému i duševnímu zdraví.

Současný stav

Při tělesné výchově je někdy nedostatek florbalek, některé jsou ve špatném stavu. Když jedou děti reprezentovat školu, tak si nemohou půjčit kvalitní školní florbalové hokejky. Míče budou atraktivnější pro žáky.

Budoucí stav

Dostatek kvalitního florbalového vybavení. Dostatek florbalek pro praváky i leváky. Míč má až vtipný design, ze kterého by žáci mohli mít srandu a radost. Navíc je možné, že se děti budou při sportu více snažit.

Umístění návrhu

Fotogalerie

Navržený rozpočet

KategorieAktivitaPočet jednotekJednotková cenaCelkem
NákupMíče10599 Kč5990 Kč
NákupFlorbalky40849 Kč33960 Kč
CELKEM
39950 Kč